Vizyon Bilgisayar; Antalya bölgesinde yüksek derecede kaliteli ve uygun maliyetli dizüstü bilgisayar onarım hizmetleri sağlamada liderdir. Dizüstü bilgisayarınız bozulduğunda, mümkün olduğunca en hızlı bir şekilde ihtiyacınız olduğunu ve tekrar çalışması gerektiğini anlıyoruz, çünkü çoğumuz mailleri kontrol etme, arkadaşlarınızla iletişim kurma, işlerinizle ilgili görevler yapma ve online bankacılık işlemleri gibi birçok şeyler için dizüstü bilgisayarlara daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Çeşitli dizüstü bilgisayar üreticilerinin cihazlarında oldukça yüksek deneyime sahip teknisyenlerimiz sayesinde tüm dizüstü bilgisayar markaları ve modelleri için dizüstü veya masaüsütü bilgisayar onarımı sunabiliyoruz.

Sık karşılaşılan dizüstü bilgisayar sorunlarından bazıları şunlardır: Ayrıca yerinde tamir ve onarım hizmetimizde bulunmaktadır !!

• Anakart onarımı veya değişimi ;

• Arızalı ekran kartı değişimi veya onarımı ;

• Aşırı ısınma ve kapanma sorunları ;

• Kırık LCD / LED ekran paneli ;

• Dizüstü bilgisayar ani donması veya hata vermesi ;

• Veri kurtarma / Silinen dosyalarınızın geri alınması ;

Dizüsütü veya Masaüstü Bilgisayar Onarım Servisi

Vizyon Bilgisayar; müşterilerimiz için çok basit ve sorunsuz bir dizüstü bilgisayar onarım sürecine sahiptir. Dizüstü bilgisayar onarım hizmetlerimizle ilgileniyorsanız bizi arayabilir, bize e-posta gönderebilir veya dizüstü bilgisayarınızın onarımı için yaklaşık bir teklif almak için iletişim sayfamızdan teklif formunu doldurabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar onarım sektöründeki geniş deneyimimiz ile teknisyenlerimiz gelen tüm teklifleriniz için dizüstü bilgisayarınızla ilgili sorunu belirlerken oldukça hassastır.

Geri dönüş süresinden ve ayrıntılarından memnun kalırsanız, dizüstü bilgisayarınızı konumumuza getirebilir veya bize kargo ile gönderebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızı bize göndermeyi seçerseniz, lütfen dizüstü bilgisayarı bol miktarda dolgu veya köpük sargısıyla paketlemeyi unutmayın. Ayrıca, lütfen kutunun içindeki bir kağıda adınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi ekleyin ve Antalya Konyaaltı’nda bulunan teknik servisimize gönderimini sağlayın.

Dizüstü bilgisayarınız alındıktan sonra hemen arıza tespit işlemine geçilir. Tanılama işlemi tamamlandıktan sonra, dizüstü bilgisayar onarım teknisyenlerimizden biri sizlerle iletişime geçecek ve sorunun nedeninin ayrıntıları ve sorunu çözmek için gereken ücret miktarının tüm bilgisini sunacaktır. Bu noktada, dizüstü bilgisayarınızın onarımına devam etme veya geri iade alma seçeneğiniz olacaktır.

Verilen teklifin onaylanması üzerine, çoğu durumda dizüstü bilgisayarınızın arıza durumunun ciddiyetine göre 2-7 iş günü içinde onaracağız. Dizüstü bilgisayarınız onarıldıktan sonra, teslim işlemi için bir çağrı alacaksınız. Dizüstü bilgisayar onarım servisimize ve alanında uzman teknisyenlerimize bu kadar güven duyduğumuz için, tüm onarımlarımız parça ve işçilik için koşulsuz 90 günlük garanti ile sizlere teslim edildiğini lütfen unutmayın.

Apple Macbook, İMac, Asus, Sony, Dell, Lenovo, HP, Toshiba ve Samsung, Acer, Packard Bell ;  Düzelttiğimiz birçok dizüstü bilgisayar modelinden sadece bazıları. Antalya’da bilgisayar onarımı için diğer işletmelerden ve üçüncü taraf tamir atölyelerinden daha iyi fiyatlar sunuyoruz; Ücretsiz arıza tespiti için hemen bize ulaşabilirsiniz. Hızlı bir geri dönüş süresi ile karşılaşırsınız. Programınızla birlikte çalışacak esnek randevu sürelerine sahibiz. Yüksek kaliteli onarım çözümleri sunuyoruz ve biz yaptığımız işte çok deneyimliyiz. Tüm bunlara ek olarak, mükemmel derecede müşteri hizmetleri sunuyoruz..

İhtiyacınız olan tüm bilgileri bulmanızı kolaylaştırıyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa veya daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız bizlere güvenle ulaşabilirsiniz.