Bilgisayar Teknik Servis Hizmetlerimiz ;

S
ervisimiz, bilgisayarınızın tamir ihtiyaçlarını karşılamak için bilgi ve tecrübe ile donatılmış uzman teknisyenlere sahiptir. Bilgisayarlarınızın sağlıklı çalışır durumda olduğundan emin olmak çok önemlidir. Teknoloji ihtiyaçlarınız, güvendiğiniz birilerinin elinde olmalıdır..

Bilgisayar ve Dizüstü Laptop Onarımı ;

Laptop [Notebook – Macbook] Cihazlarınızın güçlü bir şekilde korunup korunmadığından ve bilgilerin yedeklendiğinden emin olarak yavaş çalışan makinelerin en yoğun performansa geri dönmesine yardımcı olacak veya yeni ekipmanlarla değiştirilecek bir plan sunabiliriz.

  • Sunucu Ağlarını Yükleme ve Yapılandırma.
  • Danışmanlık ve Yıllık Bakım Anlaşmaları.
  • Sistem Kurulumu ve Yeni Sistem Satışları.
  • Adres Değişimlerinde Kurulum ve Montaj.

Anakart Onarım ve Yedek Parça ;

Dizüstü bilgisayarlarınızda bazen yazılımla ilgili sorunlar yaşanabilir. Servis çalışanlarımız bunları çözmenize yardımcı olacak ve ihtiyacınız olan tüm programları da kurmaktadır. Onarım maliyeti, dizüstü bilgisayar modeline ve değişimi gereken yedek parçalara bağlıdır. Servisimizde tüm modeller için yedek parçalar bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Notebook Servisi olarak en büyük tamir sorunlarından birisi notebook anakartlarıyla ilgili sorunlardır. Ana kartların değişimi yüksek maliyetli ürünler olduğundan kullanıcıyı oldukça zorlamaktadır. Bu sebeple eğer bir zorunluluk ve geri dönülemez bir durum yoksa ana kartlarınızı tamir ederek sizlere daha az tamir masrafı çıkartmak için deneyimli ekibimizle çalışmaktayız.

T
eknik servis çalışanlarımız, ”bilgisayarlar”, ”dizüstü bilgisayarlar”, ”Tablet Pc’ler”, ”sunucular” ve ”network ağlarla” ilgili teknoloji sorunlarınızda ilk olarak arıza tespiti sunmaktadır. Ardından ev kullanıcıları veya işletmelere teknik desteğe ihtiyaçlarının olduğunu anladığımız için işinize ve bütçenize özel uygun fiyatlı çözümler sunacaktır. Bilgisayarınızın tamir ve onarım işlemlerini profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktayız. Böylece cihazınızın mümkün olan en kısa sürede yedeklenmesi ve tekrar çalışması sağlanmaktadır..

Teknik Servis çalışanlarımız basitten zorluğa kadar çok çeşitli arızaları çözmeye yardımcı olabilirler. Bilgisayar servisimiz tarafından sunulan bilgisayar onarım hizmetlerimiz çok çeşitli yönlerde ve geniş bir yedek parça desteği sağlamaktayız.