Pc

Bilgisayar Onarımı Hizmetlerimiz

Bilgisayar onarımı, bilgisayardaki arızalı duruma düşen bileşenlerin sorunları belirleme, sorunu giderme ve çözme işlemidir. Bilgisayar onarımı, bilgisayar donanımı, yazılımı veya ağ / internet sorunlarını onarmak için kullanılan birçok araç, teknik prosedür ve uzmanlık gerektiren geniş bir alandır.

Bilgisayar tamiri ayrıca, Pc veya Laptop tamiri olarak da bilinir..

Bilgisayar onarımları özel bir bilgisayar tamir teknisyeni tarafından ele alınmaktadır. Standart olarak, bir donanım hatası cihazın fiziksel olarak incelemesini gerektirir ve anormallikleri test edilmelidir. Erişim belleği (RAM), sabit disk, güç kaynağı veya optik sürücü gibi şüpheli bileşenlerde bir hata algılandığında, tek tek kontrol edilebilir, sorun giderilebilir veya değiştirilebilir.

Yazılım tabanlı bilgisayar onarım sorunları genellikle işletim sistemi yapılandırması veya güncellemeleri, yüklü uygulamalar, virüsler ve diğer yazılım hizmetleriyle ilgilidir. Benzer şekilde, ağ / İnternet sorunları için bilgisayar onarımı, bir bilgisayarın kullanılabilir ağ hizmetlerini tamamen kullanmasına izin verir.

Notebook Teknik Servis ;

Pc [Macbook-İMac] Onarım Servisi olarak tüm notebook ve macbook cihazların tamiri, bakımı ve tamir işlemleri servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.

Notebooklar kullanıma bağlı olarak hassas cihazlar olmaları sebebiyle arızaların fazla görüldüğü cihazlardır. Özellikle, ekran, açılmama, çalışırken kapatma, şarj olmama arızaları gibi genel başlıklar altında pek çok arıza gözlenebilir. Laptop onarımı ayrıca periyodik bakım, yazılımsal ihtiyaçlar gibi tüm onarım işlemlerini kapsamaktadır. Antalya konyaaltı öğretmen evleri mahallesi Vizyon Bilgisayar Servisi olarak tüm bu hizmetleri eksiksiz ve tam deneyimli kadromuzla sunmaktayız. İster ısı sorunları için fan temizliği yaptırın, ister cihazınıza format attırın, isterseniz daha farklı teknik arızalar için servis hizmetimizden sizde faydalanın.

Tüm işlemlerde kaliteli Notebook Servisi hizmeti, firmamız tarafından sunulmaktadır.Bilgisayar onarımları için verilen hizmetlerin garantili olması son derece önemlidir, garantisiz olarak hizmet veren çeşitli servisler, kısa süre sonra tekrarlanan arızalara karşı çözüm üretmeyeceği gibi bilgisayar kullanıcısınında mağdur olmasınada yol açmaktadır, bu nedenle kurumsal ya da bireysel olarak bilgisayar servisi hizmeti veren firmalar yapılan tüm işlemlerde garanti vermelerine dikkat edilmeli, uzman olmayan firmalar tarafından yapılan tamir işlemlerinde bilgisayarlarda daha büyük sorunlar oluşabilme ihtimalleride dikkate alınmalıdır. Eğer bilgisayarınız arızalı bir durumda ise, herhangi bir işlem yapmayı denemeden teknik servise götürmeniz, daha yüksek oluşabilecek ek maliyetlerin azaltılması açısından önemli olacaktır.

Hangi Sorununuza Çözüm Arıyorsunuz ?

  • Yazıcı tamiri ve kurulum işlemi.
  • Lcd monitör servisi ve tamiri.
  • Notebook & laptop onarımı.
  • Tablet pc arıza tespit ve tamiri.
  • Hdd veri kurtarma işlemleri.
  • Network wifi-ağ kurulumu.

Notebook Anakart Arızası ;

Notebook Tamiri” ve ”Notebook Servisi” konularında uzman ekibimiz ile uzun yıllar hizmet veren firmamız, masaüstü bilgisayar, notebook, netbook, laptop, yazıcı, tablet, macbook, İMac, ultrabook ve apple ürünlerinin tamamına teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Pc
Orjinal ve kaliteli yedek parçaların kullanımı, cihazınızın ömrünü de ciddi oranda uzatmaktadır.

Notebookların onarımlarında orjinal yedek parça tedarik edilmesi detaylı bir şekilde araştırma sonuçları gerektirebilir. Bu konuda sektördeki deneyimiyle firmamız büyük fark yaratmaktadır..

Notebook ana kart onarımı, değişimi – Notebook chipset değişimi – Notebook LCD inverter değişimi – Notebook LCD kablo onarım, değişimi – Notebook ana kart BGA ve SMD chipset değişimi – Notebook ekran kartı onarımı, değişimi – Notebook ram değişimi ve upgrade işlemi – Notebook menteşe ve mekanik parça değişimi – Notebook HDD değişimi ve upgrade işlemi – Notebook Adaptör Değişim – Notebook fan temizliği. Notebook Fan – Notebook LCD (ekran) değişimi  – Notebook optik sürücü; Dvd – Notebook CPU değişimi ve upgrade işlemi – Notebook ses kartı onarımı – Notebook kasa değişimi – Notebook hoparlör değişimi – Notebook Hdd data yedekleme – Notebook Klavye – Notebook Batarya değişimi.