Apple MacBook Onarımı

Apple Macbook Profesyonel onarım servisi, Vizyon Bilgisayar Antalya‘da tüm Apple MacBook cihazlarını deneyimli uzman kadrosuyla tamir ediyor. Lütfen yanınızda bir garanti belgenizin olması gerekmediğini, MacBook’unuzun seri numarasıyla tanımlandığını unutmayın. Bizimle iletişim kurarken, yalnızca MacBook’unuzun seri numarasını belirtmeniz yeterlidir.

MacBook’unuzla ilgili önemli konular:

  • Ses yok. Sorun hoparlörler, ses kartı, yazılım ile ilgili olabilir. MacBook bu gibi hatalar ile tamir süresi max. 2 saat içinde düzeltilir ve kullanıma sunulur.
  • Ekrandaki çizgiler, soluk ekran, MacBook ekranı renkleri doğru göstermiyor. Bu hata en sık MacBook ekran modülü mekanik olarak hasar gördüğünde meydana gelir, sorun video kartında, matris kablosunda da olabilir. Bu arıza teşhisi konulan MacBook 2-3 iş günüdür. Onarım süresi bir kural olarak 7 iş gününü geçmez.
  • CD / DVD sürücüsü çalışmıyor. Çoğu zaman, arızalı durumdaki sürücünün kendisinden, sürücü milinde bir sorundan veya lazer okuyucusundaki bir sorundan kaynaklanır. Onarım şartları ve süresi iki iş günüdür.
  • Önyükleme yapmıyor, yavaş çalışıyor, takılıyor. Bu kusurlar, MacBook’taki sabit sürücünün veya SSD sürücüsünün yanı sıra anakartın güney veya kuzey köprüsünün yanlış çalışmasından kaynaklanabilir. Teşhis süresi 2 iş günü, tamir süresi 1-3 iş günüdür.
  • MacBook arızası. Bizimle iletişim kurmanın kolaylığı, Apple MacBook onarımı çoğu durumda 2-7 iş günü içinde gerçekleştirilir. MacBook bu durumda hızlı bir tamir işlemlerinden geçer ve müşterimize teslim edilir.
  • Ekran bozuk, MacBook düştü. Ekran bir ila üç iş günü içinde değiştirilir. (Birçok orjinal Macbook ekran stoklarımızda mevcut) Ücretsiz tanılama işlemi için Antalya Konyaaltı’nda bulunan servisimizde MacBook yazılım hataları ve sonraki diğer arızalar için arıza tespiti sunulmaktadır.
  • Açılmama sorunu. MacBook’un bileşenlerinden birinde bir sorun olabilir. Donanım diyagnostikleri üç iş günü içerisinde gerçekleştirilir ve teknisyenlerimiz MacBook’unuzun neden arızalı durumda olduğunu ve onarım maliyetlerini size bildirir.
  • Medya, dvd-cd sürücüde takılı kaldı. Uzmanlarımız MacBook’unuzu sökmeden diski çıkarmanıza yardımcı olacaktır.
  • Diğer arızalar. MacBook onarım fiyatını aşağıdaki fiyat listesinde bulamadıysanız, lütfen bizimle MacBook onarım ücretini çevrimiçi bir konsültasyonda veya telefonla iletişime geçin.
  • Diğer kusurlar. MacBook’unuzun kullanımındaki diğer kusurları fark ederseniz, lütfen bizi telefonla arayın, size bir yardım sunmak için buradayız.

 

mac-tamir-servis-antalya

 

Tamir fiyatları MacBook, MacBook Air, MacBook Pro

SERVİS ADI MALİYET
1 Servis Merkezinde MacBook Arızaları İçin Donanım / Yazılım Teşhisi Ücretsiz
2 MacBook, Pro, Air programlarını yükleme (fiyat, MacBook, MacBook Air, MacBook Pro’nuza yüklemek istediğiniz yazılıma bağlıdır) 20 $
3 MacBook, MacBook Air, MacBook Pro’da yazılım ayarlama (maliyet, belirli yazılımların kurulmasının durumuna bağlıdır, yazılım paketinizin kurulumunun tam fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz) 20 $
4 MacBook, MacBook Air, MacBook Pro’da veri kurtarma (servis merkezinde HDD veya SSD’nizin analiz işlemlerinden sonra kesin maliyet belirlenir) 450 $
5 MacBook, MacBook Air, MacBook Pro ekran değiştirme (ekran / matris maliyeti MacBook’unuzun modeline bağlıdır) 450 $
6 HDD / SSD’nin değiştirilmesi (sabit diskin veya SSD’nin fiyatı, MacBook’unuzun boyutuna ve modeline bağlıdır) 50 $
7 MacBook, MacBook Air, MacBook Pro’da klavye / büyük harf değiştirme / onarım (fiyat, MacBook modelinize göre değişir) 40 $
8 Anakart MacBook, MacBook Pro, MacBook Air onarımı (MacBook’u sıvı teması sonrası tamir etmek, güney / sunucu köprüsünü değiştirmek, USB bağlantı noktalarını değiştirmek / onarmak, diğer arızaları onarmak) 250 $
9 MacBook, MacBook Pro, MacBook Air’deki ekran kartının onarımı / değişimi (ekran kartı modeline ve MacBook’unuzun modeline bağlıdır) 125 $
10 Diğer bileşenlerin onarımı / değiştirilmesi (fiyatı servisimiz ile görüşmelisiniz) 80 $

($) Dolar (web sitesindeki fiyatlar dolar cinsinden belirtilmiştir). Tüm fiyatlar, bileşenlerin maliyeti göz önüne alınmadan belirtilir, bileşenin tam maliyetini servisimiz ile telefonda veya teknik servisimizde lütfen kontrol ettirin.