Vizyon Bilgisayara Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@vizyonbilgisayarservisi.com

Telefon Numaramız 0850 466 0819

Laptop Teknik Servisi

Ana Sayfa » Blog » Laptop Teknik Servisi

Antalya’da Laptop Teknik Servisi

Vizyon Bilgisayar; Antalya’da yüksek derecede kaliteli ve uygun maliyetli dizüstü bilgisayar onarım hizmetleri sağlamada başarılı bir firmadır. Dizüstü bilgisayarınız bozulduğunda, mümkün olduğunca en hızlı bir şekilde ihtiyacınız olduğunu ve tekrar çalışması gerektiğini anlıyoruz, çünkü çoğumuz mailleri kontrol etme, arkadaşlarınızla iletişim kurma, işlerinizle ilgili görevler yapma ve online işlemler gibi birçok şeyler için dizüstü bilgisayarlara daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Çeşitli dizüstü bilgisayar üreticilerinin cihazlarında oldukça yüksek deneyime sahip teknisyenlerimiz sayesinde tüm dizüstü bilgisayar markaları ve modelleri için dizüstü veya masaüsütü bilgisayar onarımı sunabiliyoruz.

Sık karşılaşılan dizüstü bilgisayar sorunlarından bazıları şunlardır;

Anakart onarımı veya değişimi;
Harddisk Arızası veya SSD Yükseltmesi;
Arızalı ekran kartı onarımı;
Aşırı ısınma ve kapanma sorunları;
Kırık LCD / LED ekran paneli;
Dizüstü bilgisayar ani donması veya hata vermesi;
Windows Sorunları, geç yükleme ve çeşitli hatalar;
Veri kurtarma / Silinen dosyalarınızın geri alınması;

Dizüsütü veya Masaüstü Bilgisayar Onarım Servisi;

Vizyon Bilgisayar; müşterilerimiz için çok basit ve sorunsuz bir dizüstü bilgisayar onarım sürecine sahiptir. Dizüstü bilgisayar onarım hizmetlerimizle ilgileniyorsanız bizi arayabilir, bize e-posta gönderebilir veya dizüstü bilgisayarınızın onarımı ve yaklaşık bir teklif fiyatı almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar onarım sektöründeki geniş deneyimimiz ile teknisyenlerimiz gelen tüm işler için laptop bilgisayarınızla ilgili sorunu belirlerken oldukça hassastır.

Geri dönüş süresinden ve ayrıntılarından memnun kalırsanız, dizüstü bilgisayarınızı konumumuza getirebilir veya bize kargo ile gönderebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızı bize göndermeyi seçerseniz, lütfen dizüstü bilgisayarı bol miktarda dolgu veya köpük sargısıyla paketlemeyi unutmayın. Ayrıca, lütfen kutunun içindeki bir kağıda adınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi ekleyin ve Antalya Konyaaltı‘nda bulunan teknik servisimize gönderimini sağlayın.

Dizüstü bilgisayarınız alındıktan sonra hemen arıza tespit işlemine geçilir. Tanılama işlemi tamamlandıktan sonra, dizüstü bilgisayar onarım teknisyenlerimizden biri sizlerle iletişime geçecek ve sorunun nedeninin ayrıntıları ve sorunu çözmek için gereken ücret miktarının tüm bilgisini sunacaktır. Bu noktada, dizüstü bilgisayarınızın onarımına devam etme veya geri iade alma seçeneğiniz olacaktır.

Çoğu zaman dizüstü bilgisayarınızın arıza durumunun ciddiyetine göre 2-7 iş günü içinde onarabiliriz. Laptop bilgisayar onarımı sonrası, teslim işlemi için bir çağrı alacaksınız. Apple Macbook, İMac, Asus, Sony, Dell, Lenovo, HP, Toshiba ve Samsung, Acer, Packard Bell. Düzelttiğimiz birçok dizüstü bilgisayar modelinden sadece bazıları, Antalya’da bilgisayar onarımı için diğer işletmelerden ve üçüncü taraf tamir atölyelerinden daha iyi fiyatlar sunuyoruz; Arıza tespiti için hemen bize ulaşabilirsiniz. Hızlı bir geri dönüş süresi ile karşılaşır aynı zamanda programınızla birlikte çalışacak esnek randevu sürelerine belirleyebiliriz.

İhtiyacınız olan tüm bilgileri bulmanızı kolaylaştırıyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa veya daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Çalışmalarımız

  • Son Eklenenler

  • Etiketler

  • Adaptör AMD Anakart Apple Apple Macbook Batarya Bellek BGA Bilgi Koruma Bilgisayar Data Recovery Dizüstü Dizüstü Bilgisayar Tamiri Download Ekran Kartı Full İndir Hafıza Kartı Harddisk Klavye Kurulum Laptop Lcd Ekran Macbook Mac Pro Model Montaj Notebook Nvidia Ofiste Windows Kurulumu Onarım Parallels Desktop Raid Bilgi Kurtarma Samsung SSD SSD Harddisk Tablet Pc Tamir Teknik Servis Veri Kurtarma Windows Yerinde Teknik Destek Ücretisiz İMac İPad яблоко macbook