Vizyon Bilgisayara Hoşgeldiniz...

Telefon Numaramız 0850 466 0819

E-Posta Adresimiz info@vizyonbilgisayarservisi.com

Mac’te Windows Nasıl Çalıştırılır

Ana Sayfa » Blog » Mac’te Windows Nasıl Çalıştırılır

Parallels Desktop 10.2.1 MacOSX için DMG

Herhangi bir Intel tabanlı Mac’te çok sayıda sanal makine oluşturmayı çok basit ve hızlı hale getirmek için geliştirilmiş çok güçlü bir uygulamadır. Uygulamanın tümü, Windows için geliştirilmiş bir yazılım olup olmadığını Mac üzerinde çalıştırmayacak ve alternatif bir programa ihtiyacınız olacak gibi farklı platformlar için geliştirilmemiştir. Parallels Desktop, Mac OS’nizde çeşitli işletim sistemlerini çalıştırmanıza izin verecek bir uygulamadır.

Parallels Desktop 10.2.1 MacOSX için DMG çok basit ve anlaşılır bir kurulum işlemine sahiptir. Kurulduktan sonra, Windows’u DVD’den veya görüntü dosyasından yüklemenizi veya Windows’u bir PC’den kopyalamınızı sağlar. Parallels Desktop 10.2.1, Windows, RED Hat Enterprise, Fedora, Ubuntu, Debian, Solaris ve Suse linux vb. Gibi farklı işletim sistemlerini destekler. Bu uygulama aynı zamanda Mountain Lion’u Kurtarma bölümünden yüklemenizi sağlar. Kesin bir notta, MacOSX için Parallels Desktop 10.2.1 DMG’nin, Mac’inizde farklı konuk işletim sistemlerini çalıştırmanın başarısı ve çeşitli farklı sanal makineler oluşturmanızı sağlayan kullanışlı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Boot Camp’e daha uygun bir alternatif;

Uzun zamandır Mac veya PC arasında seçim yapmak zorunda olduğunuz günler şimdi artık geride kalmış gibi görünüyor. Windows ve diğer işletim sistemlerini OS X içinde çalıştırmanızı sağlayan Parallels Desktop ile bu sorunu artık yaşamayacaksınız.

Windows’da Mac çalıştırmak için iki seçenek vardır, Windows’u ayrı bir bölüme yüklemeyi ve Windows’u yeniden başlatmayı veya Parallels Desktop’ın sağladığı sanal bir ortamda Windows’u çalıştırmayı içeren Önyükleme Kampı’nı kullanma. Eskiden, daha hızlı ve daha farklı sonuçlar ile kullanım sağlanırdı, ancak Parallels Desktop’ın yapmanıza izin verdiği, OS X ve Windows arasında geçiş yapmanın yerini tutamaz.

Parallels’ı kurmak Desktop için bir özellik. Yüklemek için bir Windows kopyası veya bir ISO görüntüsü de yeterli olacaktır. Parallels Desktop, daha sonra Windows’a, bir PC’de yeni bir Windows yüklemesi yapmak için gereken süreyi yaklaşık olarak yükleyecektir. Taşıyıcı özelliği, tüm kurulum süreci boyunca size rehberlik eder, size OS X ve Windows arasında dosya paylaşmak isteyip istemediğinizi sorar.

Parallels Desktop’da Windows çalıştırarak Mac’inizdeki virüsleri endişelendirmenize hiç gerek yok herhangi bir virüs, Windows’un çalıştığı ve Mac’inizi herhangi bir şekilde etkilemeyeceği sanal ortamla sınırlı olacaktır. Bununla birlikte, Parallels versiyon 7 de, kesinlikle hiçbir risk olmadığından emin olmak için bir güvenlik bariyeri içerir.

Parallels Desktop uygulamasını başlatmak için iki seçeneğiniz var. Ya dock’unuzdan başlatın, hangi Windows sürümünü başlatmak istediğinizi soracaktır (birden fazla yüklediyseniz) ve Parallels, sabit disk alanı için ayrılan RAM miktarı gibi ayarları değiştirmenize izin verir. ve donanım hızlandırması . Alternatif olarak, kullanmak istediğiniz dosyaya çift tıklayın ve Parallels Desktop dosya türüne bağlı olarak Windows veya OS X’te otomatik olarak açacaktır. Bu şekilde, sürüm 7, Windows ve OS X arasındaki çizgiyi bulanıklaştırdı, böylece ikisi arasında geçiş yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bazen yavaş olabilir;

Farenin yavaşça (diğer niggles’ler arasında) çalıştığını fark edebilirsiniz, ancak bu işlem Eylemler menüsüne gidip Parallels Araçları’nı indirerek kolayca giderilebilir. Neden bu ayrı bir bileşen çünkü benimde hiçbir fikrim yok. Parallels’ın daha sorunsuz ve daha gerçekçi çalışmasını sağlıyor sanki, ancak indirilmesi fazla zaman almıyor merak etmeyin.

Parallels Desktop’da, Windows dosyalarını ve uygulamalarını bulmak için Spotlight’ı kullanma olanağı da dahil olmak üzere birçok diğer harika özellik vardır. Mac klavye kısayolları, ebeveyn denetimleri de Windows’ta çalışır. USB aygıtları eklemek çok kolay ve Mountain Lion özgeçmiş özelliği artık Windows uygulamalarına da uzanıyor.

Windows ve OSX’i aynı anda çalıştırmak için harika bir araç;

Mac’inize Windows yüklemek için Boot Camp’i kullanmaktan biraz daha durgun ama Parallels Desktop’un en son sürümü, Windows ve OS X arasında geçiş yapmaktan daha hızlı ve daha kullanışlı bir hale geliyor.

Windows ve Mac ortamlarında yeni OS X 10.8 Mountain Lion Dikte aracını kullanın Internet Explorer’da açabilirsiniz. Bir web sitesi Safari’de iyi çalışmadığında düğmeyi tıklatarak Internet Explorer’da başlatın Parallels Sihirbazı İndirme ve Mac’inizde Google Chrome OS, Ubuntu ve Android dahil olmak üzere Windows veya diğer işletim sistemlerini (OS’ler) otomatik olarak yükler. OS X Launchpad’deki Windows uygulamaları – Mac uygulamaları ve Windows uygulamalarını hızlı bir şekilde başlatmak için Windows uygulamaları OS X 10.8 Mountain Lion veya Lion Launchpad’e ekleyin.

Konsolide bildirimler ile Windows bildirimlerinin Mac OS X Bildirim Merkezi’ne entegrasyonu güncellenmeyi Windows uygulamaları için Windows sanal makine işlemlerinde Mountain Lion hareketleri, yakınlaştırma, görev kontrolü, üç parmakla sürükleme, tam ekran uygulamaları arasında geçiş, iki parmak kaydırma gibi Windows uygulamaları ile OS X 10.8 Mountain Lion hareketlerinin kusursuz entegrasyonunun keyfini çıkarın Launchpad ve Retina ekran desteğini döndürün.

Daha net fontları, canlı fotoğrafları, görüntüleri ve animasyonları görmek için Windows işletim sistemlerinde ve Windows uygulamalarında çarpıcı Retina ekran çözünürlüğünün keyfini çıkarın. Geliştirilmiş Parallels Masaüstü 8 performansı Giriş / çıkış (I / O) işlemleri için yüzde 30’a kadar daha hızlı karşılaştırıldığında, önyükleme, askıya alma, kapatma ve devam etme gibi sanal makine işlemleri için yüzde 30 daha hızlı ve oyunlar için yüzde 25 daha hızlı Mac için Parallels Desktop 7 için Parallels Desktop’ın en son sürümü, tam OS X Yosemite uyumluluğunuda getiriyor.

Aynı zamanda lansman süresi açısından da daha hızlıdır. Parallels’ı ihtiyacınız olduğunda çalıştırabilir ve anında erişim için arka planda çalıştırmak yerine saniyeler içinde hareket ettirebilirsiniz. Diğer değişiklikler arasında Parallels, artık Windows içindeki iCloud Drive ve iPhoto Kütüphaneleri için destek içerir. Ayrıca, çalıştırdığınız diğer sanal makineleri ve tükettikleri kaynakları görüntüleyen yeni bir yararlı Yosemite Bildirim Merkezi widget’ı da var.

AVANTAJLAR

Kurulumu oldukça kolay bir uygulama,
Windows ve OS X arasında zahmetsizce geçiş yapmanızı sağlar,
OS X ve Windows ortamınız arasında dosya değişimleri,
En son sürüm hiç olmadığı kadar hızlı,
Windows uygulamalarınızı kullanabilirsiniz,
Mobil cihazlardan erişme izni,
OS X’te konuşma tanıma kullanır,
Windows uygulamalarını yerleştirir ve İCloud ile entegreli çalışır,

DEZAVANTAJLAR

Önyükleme Kampı kullanan bir Windows yüklemesine kıyasla biraz yavaş olabilir.
Çalışmak için bir sürü boş sabit disk alanı gerektirir.
Yüklemeden sonra bileşenleri arkasına bırakır.
MacOSX için Paralel Masaüstü 10.2.1 DMG Özellikleri.

Aşağıda Parallels Desktop 10.2.1 DMG for MacOSX ücretsiz indirimden sonra yaşayacağınız göze çarpan özellikler.

Sanal makineler oluşturmak için harika bir uygulama.
Mac OS’nizde çeşitli işletim sistemlerini çalıştırmanızı sağlar.
Basit ve anlaşılır kurulum işlemi var.
Windows, Ubuntu ve Solaris vb. Gibi farklı işletim sistemlerini destekler.
MacOSX için Parallels Desktop 10.2.1 DMG Teknik Kurulum Ayrıntıları
Kurulum Dosyası Adı: Parallels_Desktop_14.0.1_45154.dmg
Tam Kurulum Boyutu: 211 MB
Kurulum Türü: Çevrimdışı Yükleyici / Tam Bağımsız Kurulum
Uyumluluk Mimarisi: 32 Bit (x86) / 64 Bit (x64)
Son Sürüm Eklenme Tarihi: 22 Şub 2017

Parallels Desktop 10.2.1 DMG for MacOSX ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

Sistem Özellikleri

İşletim Sistemi: OS X 10.10.5 veya üstü.

Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.

Sabit Disk Alanı: 850 MB boş alan gerekir.

İşlemci: Intel Core 2 Duo veya üzeri.

MacOSX Free Download için Parallels Desktop 10.2.1 DMG’yi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Bu, MacOSX için Parallels Desktop 10.2.1 DMG için tam çevrimdışı yükleyici ve bağımsız kurulumdur. Hem 32 bit hem de 64 bit cihazlada uyumludur.

Download: Parallels Desktop 10.2.1 MacOSX için DMG

  • Çalışmalarımız

  • Son Eklenenler

  • Etiketler

  • Adaptör AMD Anakart Apple Apple Macbook Batarya Bellek BGA Bilgi Koruma Bilgisayar Data Recovery Dizüstü Dizüstü Bilgisayar Tamiri Download Ekran Kartı Full İndir Hafıza Kartı Harddisk Klavye Kurulum Laptop Lcd Ekran Macbook Mac Pro Model Montaj Notebook Nvidia Ofiste Windows Kurulumu Onarım Parallels Desktop Raid Bilgi Kurtarma Samsung SSD SSD Harddisk Tablet Pc Tamir Teknik Servis Veri Kurtarma Windows Yerinde Teknik Destek Ücretisiz İMac İPad яблоко macbook