Vizyon Bilgisayara Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@vizyonbilgisayarservisi.com

Telefon Numaramız 0850 466 0819

Ofis İçi Windows Yeniden Yükleme Hizmetleri

Ana Sayfa » Blog » Ofis İçi Windows Yeniden Yükleme Hizmetleri

Antalya’da Windows Kurulum Hizmeti

Evinizde veya ofisinizde Windows’un yeniden yüklenmesi gerekli ise, bu işlem servisimiz tarafıdan en yaygın olarak yapılan bir hizmettir. Bazen, virüs veya kötü amaçlı yazılım bulaşması nedeniyle ve sistem dosyalarını yanlışlıkla sildikten sonra işletim sistemi çökmektedir.

windows-ios-kurulumu-format-antalya

Yalnızca işletim sisteminin yeniden yüklenmesi bilgisayarı çalışır duruma getirebilir. Çoğu zaman işletim sistemi çok yavaştır ve yeniden yükleme sorunu çözebilir gibi görünmektedir, ancak bu tür vakaların %90’ında eski sabit disk sürücüsündeki sorunlar ortaya çıkar. Bu bilgisayar cihazı çok güvenilmezdir ve bilgisayara hafif bir darbe veya dizüstü bilgisayar düşerse arızalanmaya başlar. Kafaların tıklanması, bilgisayarın HDD ışığının sık ve uzun süreli yanması, diskte bir arıza olduğunu gösterir. HDDScan gibi programları kullanan ön tanılama, kurulumdan önce sorunu tanımlamanıza olanak tanır.

Windows Yeniden Yükleme Hizmetleri özellikle onun için yazılmış çok sayıda virüs programı nedeniyle istikrarlı talep görmektedir. Güvenilir olmayan kaynaklardan program yüklemek genellikle işletim sisteminin çökmesine ve yavaşlamasına neden olur. Kullanıcının çalışması sırasında, genellikle sistemin arızalanmasına ve çalışmamasına neden olan çok sayıda rastgele hizmet ve yazılım bileşeni ayarı birikir. Kullanıcı sistemlerine “bozuk” yazılımın yüklenmesi, ileri düzey bir kullanıcı için bile algılanması bazen zor olan arka kapıları açar. Siber suçlulara ait internet sunucularına kredi kartı numaraları, sosyal ağlardan ve posta kutularından şifreler gönderilebilir. Böyle bir sistem üzerinde tam uzaktan kontrol mümkündür ve genellikle bir hizmet sipariş etmek daha ucuzdur. Bilgisayar korsanlarının kurbanı olmaktansa Windows’u yeniden yüklemek en doğru çözümdür. Ücretsiz antivirüs yazılımı genellikle modern virüsleri tespit edemez, bazen virüsleri tespit edip sildikten sonra, antivirüsler sistemde öyle değişiklikler yapar ki, kullanıcının bilgisayarda çalışması zorlaşır.

İşletim sistemlerinin en güncel sürümlerini yükleyebiliriz: Windows 7, 8.1, 10, 11 ev ve ofis kullanımı için PC ve Mac üzerinde.

antalya-bilgisayar-servis-windows-10-kurulumu

Windows işletim sisteminin yeniden yükleme hizmetlerinin bizimle avantajları nelerdir?

# Gerekirse kısa sürede “kayıp” işletim sistemini ve yazılımı geri yükleyeceğiz;
# İşletim sistemi geri yüklenemezse, Windows’u yeniden yüklemeden önce ihtiyacınız olan tüm bilgileri kaydedeceğiz;
# Sorunu karmaşık bir şekilde çözerek gelecekte bilgisayar ekipmanınızın rahat ve doğru çalışmasını sağlıyoruz;
# Müşterilerimizin istek ve ilgi alanlarını dikkate alarak Windows işletim sistemlerinin yalnızca orijinal, kararlı sürümlerini kuruyoruz;
# Uzmanlarımız, Windows’u kendiniz yeniden yüklediğinizde ortaya çıkan hatalardan ve ek sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır;
# Bilgilerinizin güvenliği ve gizliliği için garanti veriyoruz;
# Teknisyenlerimiz ayrıca işletim sisteminin çalışmasını özelleştirecek ve optimize edecek ve bilgisayarınız için yeni olanaklar yaratacaktır.
# Tavsiye için telefonla uzmanlarımızla iletişime geçin. Windows’un Antalya’da yeniden yüklenmesi, bilgisayarınızın rahat ve doğru çalışmasının garantisidir.

  • Çalışmalarımız

  • Son Eklenenler

  • Etiketler

  • Adaptör AMD Anakart Apple Apple Macbook Batarya Bellek BGA Bilgi Koruma Bilgisayar Data Recovery Dizüstü Dizüstü Bilgisayar Tamiri Download Ekran Kartı Full İndir Hafıza Kartı Harddisk Klavye Kurulum Laptop Lcd Ekran Macbook Mac Pro Model Montaj Notebook Nvidia Ofiste Windows Kurulumu Onarım Parallels Desktop Raid Bilgi Kurtarma Samsung SSD SSD Harddisk Tablet Pc Tamir Teknik Servis Veri Kurtarma Windows Yerinde Teknik Destek Ücretisiz İMac İPad яблоко macbook