Vizyon Bilgisayara Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@vizyonbilgisayarservisi.com

Telefon Numaramız 0850 466 0819

Yerinde Servis

Ana Sayfa » Servisler » Yerinde Servis

Ofis veya Ev Ziyareti İle Bilgisayar Kurma Hizmetleri

yerinde-destek

Antalya’da 2006’dan beri bilgisayar servisi, 2012’den beri Antalya Konyaaltın’da işletmelere veya evlere Yerinde Bilgisayar Hizmeti, küçük ve orta ölçekli tüm işletmeler için Bilgisayarlar, Ağlar, İnternet, Güvenlik, Donanım ve çevre birimleri çözümlerini entegre eder yapılandırır ve kurarız. Basitçe söylemek gerekirse, küçük ve orta ölçekli işletmeler için özellikle sektördeki değişiklikler ve avantajlardan haberdar oluyoruz. Bilgi işlem ve diğer ihtiyaçlarınızı desteklediğimiz için Yerinde Bilgisayar hizmetlerimiz ile bu teknolojik gelişmeleri işinize sürekli olarak profesyonel bir ilke edinerek destek şeklinde sunmayı hedefledik.

Bugün bilgisayarsız bir ofisin çalışmasını hayal etmek imkansız, hemen hemen her evde veya ofislerde bilgisayar ekipmanları mevcuttur: sabit bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, yazıcılar, tarayıcılar vb. Ne yazık ki, bilgisayar ekipmanının çalışmasında, genellikle ileri düzey bir kullanıcının bile ortadan kaldırma gücü dahilinde olmayan arızalar meydana gelir.

Mobil Teknik Servis

Evde veya ofiste bilgisayar kurulum hizmetleri, bilgisayar ve çevre birimlerindeki sorunların hızlı bir şekilde giderilmesini içerir. Bu kompleks çerçevesinde teknik elemanlarımız aşağıdaki iş türlerini gerçekleştirir:

# işletim sistemini ve gerekli eklentilerin kurulumları;
# modem yönlendiricileri ve Wi-Fi erişim noktaları kurmak;
# ağ yazıcıları ve tarayıcıları için çevresel aygıtların yapılandırılması;
# bir bilgisayar ağı ve internet bağlantısı kurmak;
# ofis ve diğer kullanıcı programlarını kurmak;
# bilgisayarın BIOS / UEFI kurulumu;

Bilgisayarınızı hızlı bir şekilde yeniden verimli olmasını nasıl sağlıyoruz?

1- Antalya’da bilgisayar kurulumu için teknik destek,
2- Teknisyenlerin hızlı yanıtı ve çözümleri,
3- Yapılan iş için uzun vadeli kullanımlar,
4- Hizmetler için makul fiyatlar,
5- Her müşteriye bireysel yaklaşım,
6- Sorunlara ideal çözümler,

Sizlere Yardımcı Olmak İçin Buradayız.

Servisimiz antalya’da en modern teknoloji ve yazılımlarla kolay ve yetkin bir şekilde çalışabilmek için bilgi ve becerilerini sürekli geliştirmektedir.

Randevu Oluşturmak İçin Lütfen Bize E-Posta Gönderin veya 0850 466 08 19 Nolu Telefondan Bize Ulaşabilirsiniz.

  • Çalışmalarımız

  • Son Eklenenler

  • Etiketler

  • Adaptör AMD Anakart Apple Apple Macbook Batarya Bellek BGA Bilgi Koruma Bilgisayar Data Recovery Dizüstü Dizüstü Bilgisayar Tamiri Download Ekran Kartı Full İndir Hafıza Kartı Harddisk Klavye Kurulum Laptop Lcd Ekran Macbook Mac Pro Model Montaj Notebook Nvidia Ofiste Windows Kurulumu Onarım Parallels Desktop Raid Bilgi Kurtarma Samsung SSD SSD Harddisk Tablet Pc Tamir Teknik Servis Veri Kurtarma Windows Yerinde Teknik Destek Ücretisiz İMac İPad яблоко macbook