• Telefon: 0 242 321 7273
 • Email: teknik@vizyonbilgisayarservisi.com
Follow Us:

Hakkımızda

Hakkımızda

Konum ve Genel Bakış

2006 yılında kurulan, Vizyon Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar Onarım ve Aksesuarları, Antalya Konyaaltı Bilgisayar Onarım ve Hizmetleri kategorisinde en iyi teknik servislerden biridir. Bu tanınmış işletme, hem bölgesel hem de Antalya dışında diğer bölgelerinden müşterilere hizmet veren bilgisayar teknik destek servisi olarak hareket etmektedir. Çalışmaları boyunca bu işletme, sektöründe sağlam bir yer edinmiştir. Ürün ve hizmetleri kadar müşteri memnuniyetinin de önemli olduğu inancı, buranın her geçen gün büyümeye devam eden geniş bir müşteri tabanı oluşturmasına yardımcı olmuştur. Bu işletme, kendilerini kendi işlerine adamış ve şirketin ortak vizyonuna ve daha büyük hedeflerine ulaşmak için çok çaba sarf eden teknisyenleri istihdam etmektedir. Yakın sürelerde ürün ve hizmet yelpazesini genişletmeyi ve daha geniş bir müşteri tabanına hitap etmeyi amaçlamaktadır. Antalya’da bulunan servisimiz önemli bir konuma sahiptir. Adresimize ulaşmak isterseniz, iletişim sayfamızdan yol tarifi alabilirsiniz. Bu işyerine, ilk kez gelen müşterilerimizin burayı bulmasını kolaylaştıran, Konyaaltı kaymakamlığına yakın olmasıdır. Bu servisin aşağıdaki kategorilerde en iyi hizmeti verdiği bilinmektedir.

 Vizyon Bilgisayar Servisi olarak; Bilgisayarınızda yaşadığınız tüm problemlerin ortadan kaldırılması konusunda verilecek Teknik Servis Hizmetlerinin Kalitesi, sorunun giderilmesinde önemli bir kriteri ifade etmektedir. Bilişim sektöründe gelişmiş alt yapısı ve tecrübesiyle hizmet veren firmamız, tüm masaüstü bilgisayarlar, ” Laptop, Notebook, Netbook, Ultrabok, Tablet Pc, Apple, İMac, Macbook Pro ve Macbook Air” modellerine profesyonel olarak servis hizmeti sunmaktadır. Arıza tespiti konusunda olduğu gibi, bilgisayar sistemini yenileme, işletim sistemini yükseltme, işlemci peformansını artırma gibi alanlarda da başarılı olan firmamızda tüm bilgisayar modelleri için garantili şekilde hizmet verilmektedir.

Bilgisayar onarımı için verilen hizmetlerin garantili olması son derece önemlidir, garantisiz olarak hizmet veren Bilgisayar Servisleri kısa süre sonra tekrarlanan arızalara karşı çözüm üretmeyeceği gibi müşterinin mağdur olmasınada yol açmaktadır, bu nedenle kurumsal ya da bireysel olarak bilgisayar servisi hizmeti veren firmalar yapılan tüm işlemlerde garanti vermelerine dikkat edilmeli, uzman olmayan firmalar tarafından yapılan tamir işlemlerinde bilgisayarlarda daha büyük sorunlar oluşabilme ihtimalleride dikkate alınmalıdır. Firmamızdan talep edeceğiniz ”Bilgisayar Teknik Servis” hizmeti her türlü marka ve modele yöneliktir. Apple, Sony, Asus, Toshiba, Dell, Samsung, hp, Lg, Exper, İbm, Lenovo, Monster, Casper gibi birçok markaların ürünlerinin de bakım, onarım ve yazılımsal tehditlerin ve risklerinin ortadan kaldırılması en kısa sürelerde sağlanarak tekrar kullanımınıza sunulmaktadır.

Servisimiz, bilgisayarınızın tamir ihtiyaçlarını karşılamak için bilgi ve tecrübe ile donatılmış uzman teknisyenlere sahiptir. Bilgisayarlarınızın sağlıklı çalışır durumda olduğundan emin olmak çok önemlidir.Teknik Servis çalışanlarımız, ”Bilgisayarlar”, ”Dizüstü Bilgisayarlar”, ”Tablet Pc’ler”, ”Cep Telefonları” ve ”Network Ağlarla” ilgili yaşanılan sorunlarınıza ilk olarak arıza tespiti sunmaktadır. Bilgisayarınızın tamir ve onarım işlemlerini profesyonelce ve deneyimli bir şekilde sizlere sunmaktayız. Böylece cihazınızın mümkün olan en kısa sürede onarılması ve tekrar çalışması sağlanmaktadır. Teknik Servis çalışanlarımız basitten zorluğa kadar çok çeşitli arızaların onarımlarını gerçekletirebilmektedir.

 

Bilgisayar Teknik Servis, Dizüstü Bilgisayar Onarım Hizmetlerimiz;

 • Dell Bilgisayar Aksesuar, Laptop Bilgisayar Onarım ve Servisi
 • Msi Bilgisayar Onarım ve Hizmetleri, Dizüstü Bilgisayar Tamiri ve Servisi
 • Casper Dizüstü Bilgisayar Onarım ve Hizmetleri, Laptop Bilgisayar Tamir
 • Toshiba Bilgisayar Onarım ve Servisi, Notebook Bilgisayar Tamiri ve Servisi
 • HP Dizüstü Bilgisayar Tamiri ve Servisleri, Dizüstü Bilgisayar Tamiri
 • Asus Bilgisayar Tamiri ve Hizmetleri, Notebook Bilgisayar Onarım ve Teknik
 • Lenovo Bilgisayar Onarım ve Servisi, Dizüstü Bilgisayar Onarım ve Bakım
 • HP Dizüstü Bilgisayar Onarım ve Servisi, Laptop Bilgisayar Onarım
 • Samsung Dizüstü Bilgisayar Onarım ve Servisi, Laptop Bilgisayar Tamiri
 • Monster HP Dizüstü Bilgisayar Onarım ve Servisi, Laptop Bilgisayar Servisi
 • Apple Macbook Pro, Bilgisayar Onarım ve Servisi, Macbook Pro Tamiri
 • Apple Mac Bilgisayar Onarım ve Servisi, Notebook Bilgisayar Tamiri
 • Apple Macbook Air Onarım ve Servisi, Notebook Bilgisayar Tamiri ve Servisi
 • Apple İMac Bilgisayar Onarım ve Servisi, Masaüstü Bilgisayar Tamiri