• İletişim: 0242 321 7273
  • Email: info@vizyonbilgisayarservisi.com
Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

Hakkımızda

Vizyon Bilgisayar Servisi olarak; Bilgisayarınızda yaşadığınız tüm problemlerin ortadan kaldırılması konusunda verilecek Teknik Servis Hizmetlerinin Kalitesi, sorunun giderilmesinde önemli bir kriteri ifade etmektedir. Bilişim sektöründe gelişmiş alt yapısı ve tecrübesiyle hizmet veren firmamız, tüm masaüstü bilgisayarlar, ” Laptop, Notebook, Netbook, Ultrabok, Tablet Pc, Apple, İMac, Macbook Pro ve Macbook Air” modellerine profesyonel olarak servis hizmeti sunmaktadır. Arıza tespiti konusunda olduğu gibi, bilgisayar sistemini yenileme, işletim sistemini yükseltme, işlemci peformansını artırma gibi alanlarda da başarılı olan firmamızda tüm bilgisayar modelleri için garantili şekilde hizmet verilmektedir.

 

Bilgisayar onarımı için verilen hizmetlerin garantili olması son derece önemlidir, garantisiz olarak hizmet veren Bilgisayar Servisleri kısa süre sonra tekrarlanan arızalara karşı çözüm üretmeyeceği gibi müşterinin mağdur olmasınada yol açmaktadır, bu nedenle kurumsal ya da bireysel olarak bilgisayar servisi hizmeti veren firmalar yapılan tüm işlemlerde garanti vermelerine dikkat edilmeli, uzman olmayan firmalar tarafından yapılan tamir işlemlerinde bilgisayarlarda daha büyük sorunlar oluşabilme ihtimalleride dikkate alınmalıdır. Firmamızdan talep edeceğiniz ”Bilgisayar Teknik Servis” hizmeti her türlü marka ve modele yöneliktir. Apple, Sony, Asus, Toshiba, Dell, Samsung, hp, Lg, Exper, İbm, Lenovo, Monster, Casper gibi birçok markaların ürünlerinin de bakım, onarım ve yazılımsal tehditlerin ve risklerinin ortadan kaldırılması en kısa sürelerde sağlanarak tekrar kullanımınıza sunulmaktadır.

 

Servisimiz, bilgisayarınızın tamir ihtiyaçlarını karşılamak için bilgi ve tecrübe ile donatılmış uzman teknisyenlere sahiptir. Bilgisayarlarınızın sağlıklı çalışır durumda olduğundan emin olmak çok önemlidir.Teknik Servis çalışanlarımız, ”Bilgisayarlar”, ”Dizüstü Bilgisayarlar”, ”Tablet Pc’ler”, ”Cep Telefonları” ve ”Network Ağlarla” ilgili yaşanılan sorunlarınıza ilk olarak arıza tespiti sunmaktadır. Bilgisayarınızın tamir ve onarım işlemlerini profesyonelce ve deneyimli bir şekilde sizlere sunmaktayız. Böylece cihazınızın mümkün olan en kısa sürede onarılması ve tekrar çalışması sağlanmaktadır. Teknik Servis çalışanlarımız basitten zorluğa kadar çok çeşitli arızaların onarımlarını gerçekletirebilmektedir.

Notebook Servisi
Onarım-Satış
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantiu
Telefon Tamiri
Onarım-Servis
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantiu
Harddisk Veri Kurtarma
Veri-Data Recovery
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantiu

Notebook Macbook Tablet Pc Onarım ve Teknik Servis İşlemleri. Network Ağ Kurulum.

Öğretmen Evleri Mah. 17cd No:18/B 07070 Konyaaltı / ANTALYA
İletişim : 0 242 321 7273
Pzt/Cmt : 09:00 – 20:00
Copyright © 2018 Vizyon Bilgisayar Elektronik Cihaz Onarım Servisi.Tüm Hakları Saklıdır.