• İletişim: 0242 321 7273
  • Email: teknik@vizyonbilgisayarservisi.com
Bizi takip et:

Hakkımızda

Hakkımızda

Vizyon Bilgisayar (Veri Kurtarma, bilgisayar hizmetleri ve BT çözümleri Şirketi)

 

Şirketimizi 15 yıldan uzun bir süre önce uygun fiyatta profesyonel bilgisayar servisi ve onarımı sunmak için kurduk. Antalya bölgesindeki tüm müşterilerimize bilgisayar tamiri konusunda yardımcı olmaya devam ediyoruz. Ek olarak, güçlü BT alanında hem Mac hem de PC iş istasyonları ve sunucularında sorun giderme deneyimine sahip profesyonel bir uzman ekibi geliştiriyoruz.

Daha sonra bilgisayar servis bölümümüze veri kurtarma özelliğini ekledik, bu da bizim için büyük bir başarı ve deneyim yarattı ve müşterilerimiz içinde çok daha uygun oldu. Yetenekli teknisyen ekibimiz, sürücü arızası, bilgisayardaki çökmeler, bozulmalar, virüsler, silinme, harddisk arızaları, sıvı teması ve daha fazlası gibi yaşanan durumlarda kaybolan tüm bilgileriniz, sabit sürücüler, SD kart ve USB flash sürücülerdeki verileri kurtarma deneyimine sahibiz. Kurtarılamaz veya onarılamaz gibi görünen veriler genellikle kurtarılabilir ve yeni bir sabit diske veya başka bir ortam türüne geri yüklenebilir.

2015 yılında bölgemizde gelişmiş düzeyde veri kurtarma alanı oluşturup araştırma ve geliştirme aşamasına geçtik, bu da karşılığında yeni ve en ileri teknikler ve tecrübelerle sonuçlandı ve müşterilerimizin verilerini daha düşük maliyetlerle kurtarma şansı daha hızlı bir zaman diliminde daha yüksek başarı sağladı.

Teknolojinin sürekli olarak ilerlemesinden dolayı, profesyonel BT ekibimiz, güvenlik, entegrasyon, işletim sistemleri ve çeşitli uygulama ve hizmetler dahil olmak üzere bulut ve barındırma teknikleri hakkındaki deneyimlerini ve bilgilerini geliştirdiler.

Müşterilerimiz, Müşterilerimizle..

Çalışmalarımıza çok değer veriyoruz ve bunun karşılığında önde gelen şirketlerin çoğu, bilgisayar onarım ihtiyaçlarına, veri kurtarma hizmetlerine ve BT desteğinde Vizyon Bilgisayar’a güveniyor.

 

Antalya’da hizmet verme ayrıcalığına sahip olduğumuz müşterilerimizin kısa bir listesi:

  • Antalya Bilim Üniversitesi
  • Antalya Akdeniz Üniversitesi
  • Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi
  • Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  • Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Uncalı Hizmet Binası
  • Antalya Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü
  • Antalya İl Özel İdaresi

Laptop Teknik Servis
Bilgisayar Tamiri
Notebook, Masaüstü Pc, Laptop Teknik Servis, Tamir Bakım ve Onarım İşlemleri.
Harddisk Kurtarma
Veri Kurtarma
Harddisk Veri Kurtarma İşlemleri, Bozuk Harddiskten Veri Kurtarma Hizmetleri.
Güvenlik Sistemleri
Kamera Kurulumu
Güvenlik Kamerası Kurulumu, İsteğe Göre İp Camera Montajı, Teknik Servis.