Vizyon Bilgisayara Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@vizyonbilgisayarservisi.com

Telefon Numaramız 0850 466 0819

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bilgisayar Tamiri ve Teknik Servis

Vizyon Bilgisayar servisi olarak antalya’da her marka ve model masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya laptop bilgisayar onarımı sunuyoruz. Tüm PC ve Macbook modellerinde sorun giderir, teşhis eder, servis verir, ağ oluşturur, bakımını yapar ve onarırız. Donanımınızı nereden satın aldığınızdan bağımsız olarak yeniden kurabilir veya onarabilir, çalışmasıyla ilgili sorularınız için sizlere her zaman yardımcı olabilir veya şu anda arızalı durumda olan donanımla ilgili yaşadığınız sorunları giderebiliriz.

Bilgisayarınız, PC’niz veya dizüstü laptoplarınız bozulduğunda hızlı ve kolay bir bilgisayar onarımına, ayrıca kullanışlı ve güvenilir bir tamir hizmetine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Bilgisayarınızı iş, ev, e-posta, proje ve çok daha fazlası için kullanırsınız, bir bilgisayar onarım servisine ihtiyaç duyduğunuzda, bunun hızlı ve doğru bir şekilde yapılması gerekir.

Ücretsiz Arıza Tespiti
Deneyimli teknisyenlerimizin yaptığı ilk şey, bilgisayarınızda, PC’nizde veya dizüstü notebook cihazlarınızda tam olarak neyin yanlış olduğunu belirlemek için ücretsiz bir analiz muayenesi yapmaktır. Sorunun nereden kaynaklandığını bulduğumuzda, teknisyenimiz sorunu tam olarak sizlere açıklayacak, maliyet ve zaman tahminleri dahil olmak üzere onarım seçenekleri sunacaktır. Devam etmeyi seçerseniz, bilgisayarınızda, PC’nizde veya macbook bilgisayarınızda onarım işlemine hemen başlayacaklar.

Uzman Hizmeti
Vizyon Bilgisayar ile emin olabileceğiniz bir şey, bilgisayarınız artık emin ellerde. Eğitimli teknisyenlerimiz, Apple, Dell ve HP, Samsung, Toshiba, Asus dahil olmak üzere birçok marka ve model bilgisayarın tamir ve onarım işlemlerini gerçekleştirir. Soğutma fanları, ekranlar, bağlantı noktaları, anakartlar ve daha fazlasına kadar bir çok arızalı bilgisayarları tamir etme deneyimine sahibiz. Teknisyenlerimiz, arızalı cihazlarınızın için tüm süreç boyunca bilgisayar, masaüstü veya dizüstü laptop onarımının ilerleyişi hakkında güncel bilgileri sizlere iletmektedir. Sahip olduğunuz ya da onarıma ihtiyaç duyduğunuz bilgisayar, PC ya da apple macbook cihazlarında onarımınızın hızlı ve profesyonel bir şekilde yapıldığından emin olabilirsiniz.

Düşük Fiyat Garantisi
Vizyon Bilgisayar olarak tüm markalarda, PC ve dizüstü bilgisayar onarımlarında düşük fiyat garantisi sunmaktayız. Aynı onarımda bizden daha düşük bir onarım fiyatı bulursanız, bu fiyatı karşılaştıracağız ve bizimkini 5$ düşüreceğiz. Tüm onarımlarımız 90 günlük garantiyle gelir, böylece içiniz rahat olur. Size en uygun fiyatlı bilgisayar onarımını, bilgisayar tamirini veya dizüstü bilgisayar teknik servisini arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Apple Macbook Onarımları ve Yükseltmeleri

Apple Mac Onarımlarını Antalya’da 13 yıldan fazla bir süredir sağlıyoruz. Deneyimli tenisyenlerimiz ile, Apple Mac’leri kullanma ve tamir işlemleri konusunda tüketicilere, işletmelere BT desteği sağlama hizmetleri sunuyoruz. Antalya bölgesinde her türlü bireysel veya iş için kullandığınız Apple Macbook yada Apple İMac bilgisayarlarınızı hiç vakit kaybetmeden tekrar çalışır duruma getirmek için ihtiyacınız olan yardım ve desteği sağlıyoruz. Uzman düzeyde apple macbook onarım hizmeti sunuyoruz, apple cihazınızı tam donanımlı teknik servis ofisimize getirebilirsiniz.

Aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz;

Apple Mac & İMac Teknik Servis,
Antalya’da Apple Mac Onarımları
Apple Macbook Yükseltmeleri
Apple Harddisk Veri Kurtarma
Apple Macbook Şarj Cihazı, Batarya
Apple Bakımı, İç Temizlik
Apple Kurulumları, Güncelleme
Apple Yükseltmeleri ve Apple BT desteği

Tüm Apple ihtiyaçlarınız için her zaman en iyi çözümleri sunabilmemizi sağlamak için son derece yetenekli Apple eğitimli teknisyen ekibimiz bulunmaktadır, müşterilerimizin görüşlerimizde ve Google inceleme sayfalarımızda bizim hakkımızda söylediklerini inceleyebilirsiniz. Tüm Apple teknisyenlerimiz, Apple Mac’leri ve Apple yazılımlarını kullanma konusunda tam eğitimli ve son derece yeteneklidir. Antalya ofisimizdeki onarımlar ve yükseltmeler için ÜCRETSİZ bir inceleme sunuyoruz, kişisel, profesyonel ve uygun maliyetli onarım hizmetlerini tüm müşterilerimize sağlıyoruz. Apple Macintosh’unuzla ilgili bir sorununuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Müşterilerimiz, Müşterilerimizle..

Çalışmalarımıza çok değer veriyoruz ve bunun karşılığında önde gelen şirketlerin çoğu, bilgisayar onarım ihtiyaçlarına, veri kurtarma hizmetlerine ve BT desteğinde Vizyon Bilgisayara güveniyor.

  • Çalışmalarımız

  • Son Eklenenler

  • Etiketler

  • Adaptör AMD Anakart Apple Apple Macbook Batarya Bellek BGA Bilgi Koruma Bilgisayar Data Recovery Dizüstü Dizüstü Bilgisayar Tamiri Download Ekran Kartı Full İndir Hafıza Kartı Harddisk Klavye Kurulum Laptop Lcd Ekran Macbook Mac Pro Model Montaj Notebook Nvidia Ofiste Windows Kurulumu Onarım Parallels Desktop Raid Bilgi Kurtarma Samsung SSD SSD Harddisk Tablet Pc Tamir Teknik Servis Veri Kurtarma Windows Yerinde Teknik Destek Ücretisiz İMac İPad яблоко macbook