Vizyon Bilgisayara Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@vizyonbilgisayarservisi.com

Telefon Numaramız 0850 466 0819

Mac LCD Ekran Değiştirme

Ana Sayfa » Hizmetler » Mac LCD Ekran Değiştirme

Apple Mac LCD Ekran Değiştirme

Antalya’da Apple ürünlerinde teknik servis, tamir ve onarım işlemleri yapıyoruz. MacBook modelleri çok kullanışlı taşınabilir cihazlardır, ancak düşme veya darbe söz konusu olduğunda biraz hassastır. Düzenli kullanım sırasında ekranın kendi kendine kırıldığına veya çizgiler oluştuğuna dair çok sayıda bilgiler alıyoruz.

MacBook-Air-LCD-Ekran-Değişimi-Antalya-Vizyon-Bilgisayar-Teknik-Servis

Apple MacBook cihazınız hasar gördü ise, LCD’si çatlamış veya kırılmışsa sizlere yardımcı olalım! MacBook Air veya Pro ekranları için yedek parça düzeyinde onarım sağlayan antalya’da birkaç servislerden biri olarak cihazlarınızı hızlı bir şekilde onarmak için ihtiyacınız olan en iyi hizmetlere sahibiz. Ekran onarım tekliflerimiz, tüm ekranı değiştirme maliyetinin veya sadece küçük bir kısmı için sadece LCD ekran değişimlerini içerir. Ayrıca sadece bozuk bileşeni (LCD panel) değiştirerek sizlere daha fazla tasarruf etmenizi sağlayabiliriz.

macbook-ekran-değişim-fiyatı-antalya-vizyon-bilgisayar

 

Macbook Lcd Ekran Fiyatı

Hem MacBook Air” hemde MacBook Pro” için düşük maliyetli ekran onarımı sunuyoruz. Fiyatlandırmamız her zaman sabit bir ücrettir, sürpriz fiyatlarla karşılaşmazınız, bu nedenle 2017’ye kadar olan tüm MacBook modelleri için LCD’yi 11 inç MacBook Air’de 329 $’a ve LCD’yi 13″ MacBook Pro’da 349 $’a değiştirebiliriz, fakat bazı modellerde değişikliler yaşanabilir. Klavyenin sağ üst köşesinde parmak izi okuyuculu daha yeni bir MacBook Air modeliniz varsa, ekranı 529 dolara değiştirebiliriz. Bizimle iletişim sayfamızdan isterseniz telefon ile dilersenizde mail gönderimi sağlayabilirsiniz, apple macbook orjinal lcd ekran değişimi veya onarımı için sizlere teknik destek sunabiliriz, cihazınızın modeline bağlı olarak fiyat çalışması yapabiliriz. Apple orjinal ekran değişimlerini mümkün olan en hızlı sürelerde sağlıyoruz, aynı gün veya 2-7 iş günü gibi çok kısa sürelerde değişim veya onarım işlemlerini tamamlayıp tekrar kullanımınıza sunuyoruz.

  • Çalışmalarımız

  • Son Eklenenler

  • Etiketler

  • Adaptör AMD Anakart Apple Apple Macbook Batarya Bellek BGA Bilgi Koruma Bilgisayar Data Recovery Dizüstü Dizüstü Bilgisayar Tamiri Download Ekran Kartı Full İndir Hafıza Kartı Harddisk Klavye Kurulum Laptop Lcd Ekran Macbook Mac Pro Model Montaj Notebook Nvidia Ofiste Windows Kurulumu Onarım Parallels Desktop Raid Bilgi Kurtarma Samsung SSD SSD Harddisk Tablet Pc Tamir Teknik Servis Veri Kurtarma Windows Yerinde Teknik Destek Ücretisiz İMac İPad яблоко macbook