Vizyon Bilgisayara Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@vizyonbilgisayarservisi.com

Telefon Numaramız 0850 466 0819

Kamera Kurulumu

Ana Sayfa » Servisler » Kamera Kurulumu

Güvenlik Kamera Sistemleri, Kurulum ve Montaj;

Modern bir işletmenin temel fikri daima etkili çözümler ve doğru planlama olacağına inanıyoruz. Bu ikisi olmadan işinizi zirveye taşımak imkansızdır. Yeterince benzersiz durumda olan bir çok fikirler, hayatınız boyunca size çok fazla başarı kazandırabilir ve uzun vadede istediğiniz tüm hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Dolayısıyla sizin için son derece önemli bir durum ise her zaman başkalarından korunmanızdır. Her iş insanı, bir çok gizli meselelere ve başkalarına maruz bırakmak istemeyecekleri konulara vakıftır. Başkalarının, kendi başarı dünyasına girmek için anahtarlarını kullanmasını kim ister ki.

Bu nedenle tam ihtiyacınız olan bu tip durumlar, tüm güvenlik ve gözetim gereksinimleriniz için modern bir çözümdür. Arkanızdan sizi takip eden sorunları her zaman gözlemleyebilmek mümkün olmayabilir ya da etkilenebileceğiniz yolları varsayamazsınız.

Vizyon Bilgisayar Güvenlik Sistemleri (VBS) CCTV güvenlik sistemleri ve teknoloji çözümleri sağlayıcısıdır. Müşterilerimize konut, ticari, kurumsal ve kamu kurumlarının korunması ve izlenmesi için çeşitli yenilikçi çözümler sunuyoruz. Tam kurulum ve entegrasyon hizmetleri sunmak için kapsamlı bir distribütör ağı ve deneyimli, lisanslı ve sigortalı çalışanlarımız ile hizmet sağlıyoruz. Yönetim ekibimiz, teknik destek ekipleri ve iş geliştirme yöneticileri, güvenlik endüstrisinde ortalama 15 yıllık tecrübeye sahiptir. Fiziksel güvenlik endüstrisinin benzersiz zorluklarını anlıyor ve uygulamalarınıza özelleştirilmiş, uygun maliyetli ve etkin çözümler sunabiliyoruz.

Gözetleme Kameraları & Güvenlik Kameraları ;

Güvenlik kameralarının bir çok ortak noktası bulunmaktadır. Her ikisi de evinizi veya İş yerinizi korumanıza yardımcı olabilir ve her zaman görüntüleri incelemenize olanak sağlar. Güvenlik kameraları, yangın, kaza ya da başka bir sorunda sürekli olarak izlenirken gözetim kameraları, mutfağınızdayken çocuğunuzun odasında ne yaptığına bakmanız için kullanılabilir. Gözetim sistemleri, bina/daire giriş kısımlarını ve pencerelerinizi izlemek için kullanılabilir; Cep telefonlarınızdan rahatlıkla takipte kalabilirsiniz..

Kamera Çözünürlüğü Ne Kadar Önemli ?

Herhangi bir kamerada olduğu gibi, gözetim sisteminizde bir dizi çözünürlük bulunur ve seçtiğiniz görüntü, nihayetinde sistemi kullanmak istediğiniz nesneye dayanır. Örneğin, sistemi evinizin iç mekanını izlemek için kullanıyorsanız ve çocuklarınızın neler yaptığına bakıyorsanız, hassas bir sisteme ihtiyacınız olmayabilir; giriş kapısına monte edilmiş bir kamera daha net bir görüntü sağlar ve potansiyel bir tehdidin ayrıntılarını tam olarak gözlemlemek gerekli olabilir. Kapılar ve giriş noktalarına monte edilen kameralar için tavsiye edilen çözünürlük 700 tvl veya daha yüksektir; Daha düşük çözünürlükteki ürünler sadece iç mekan için kullanılmalıdır. Normal çözünürlükteki kameralar, genellikle yaklaşık maliyeti 50$ daha yüksek çözünürlüğe sahip kameralar ise 200$ modellerine göre değişmektedir.

Görüş Alanı Nasıl Olmalı ?

Kamera çözünürlüğüne ek olarak, görüş alanına veya kameranın bulunduğu alana dikkat etmeniz gerekir. Çoğu sistem, 3 ile 150 mt arasında bir alan sunmak için tasarlanmıştır ve evinizin veya iş yerinizin odaları içindeki hareketin yanı sıra ön kapınızı çevreleyen alanı izlemenize izin verir. 40 metreden daha uzun bir mesafeyi görmek için, uzun görüş lensi olan kameralar satın almanız gereklidir. Bu lensler size daha fazla ayrıntı sağlar ve daha geniş bir alanı gözlemlemenize izin verir, aynı zamanda izlediğiniz cihazdan’da görünümü veya kapsamı değiştirme olanağını sağlar. Fiyatlar bu tür bir sistem için çarpıcı bir şekilde değişmektedir, Pek çok uzun mercekli kamera 500$ civarında başlamaktadır.

Antalya Bölgesinde güvenlik kamera sistemlerinin kurulum servisini sunuyoruz. Organize sanayi bölgesinde bulunan montaj ekibimiz yeni kurulum için fiyat teklifinde bulunmaya veya mevcut güvenlik kameralarınızı veya kayıt cihazını yükseltmeye hazırdır. Montaj ekibimiz Antalya Bölgesinde bir çok noktada kurulum yapmaktadır. Teklif almak veya keşif için 0850 466 0819 numaralı telefondan servisimize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kameralarında, en gelişmiş ekip, güvenlik danışmanları, donanım teknisyenleri, kurulum teknisyenleri, yazılım mühendisleri ve her zaman gelişmelerle güncellenmeyi tercih eden ve işletmeniz için en iyi hizmetleri sunmayı taahhüt eden proje yöneticileri ile hizmet sağlıyoruz.

  • Çalışmalarımız

  • Son Eklenenler

  • Etiketler

  • Adaptör AMD Anakart Apple Apple Macbook Batarya Bellek BGA Bilgi Koruma Bilgisayar Data Recovery Dizüstü Dizüstü Bilgisayar Tamiri Download Ekran Kartı Full İndir Hafıza Kartı Harddisk Klavye Kurulum Laptop Lcd Ekran Macbook Mac Pro Model Montaj Notebook Nvidia Ofiste Windows Kurulumu Onarım Parallels Desktop Raid Bilgi Kurtarma Samsung SSD SSD Harddisk Tablet Pc Tamir Teknik Servis Veri Kurtarma Windows Yerinde Teknik Destek Ücretisiz İMac İPad яблоко macbook