Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@vizyonbilgisayarservisi.com

Telefon Numaramız 0850 466 0819

Harddisk Veri Kurtarma

Ana Sayfa » Veri Kurtarma » Harddisk Veri Kurtarma

Harddisk Veri Kurtarma Nedir ?

Antalya’da Veri kurtarma, dijital bilgilerinizin, dosyalarınızın bozuk Harddisk’ten, web sunucusundan, cep telefonundan veya başka bir cihazdan kurtarıldığı ve geri alındığı profesyonel bir hizmettir. Bir sabit sürücü, RAID dizisi, flash sürücü, veri kaydı veya başka herhangi bir depolama ortamı olsun her cihaz bilgi içerir, mekanik veya mantıksal arıza nedeniyle bu bilgilere erişilemez duruma gelebilir. Erişilemeyen verilere erişme, arızalı durumdaki bozulmuş harddiskten bu verileri geri alma ve geri yükleme işlemine veri kurtarma adı verilir.

Her veri depolama ortamı farklı olduğundan veri kurtarma işlemi biraz karmaşık işlemler gibi görünebilir. Hata ve arıza durumu cihazda mantıksal ise (silme, işletim sistemi hatası, vb.) Verileri kurtarmak için özel yazılım kullanılır. Daha zorlu bir durum mekanik arıza meydana geldi ise, (fiziksel hasar, su veya yangın hasarı) gibi, eğitimli ve deneyimli veri kurtarma uzmanları tarafından verilerin kurtarılmasını gerektirir.

Bu süreç genellikle eğitimli uzmanlar tarafından temiz bir odada yapılır. Arızalı durumdaki diskler geçici olarak onarılır ve veriler ikinci bir cihaza aktarılır (genellikle harici bir sabit sürücü veya flash sürücü) Dosyalar silinirse, bozuksa veya başka bir şekilde hasar gördüğünde, mühendisler erişimi geri almak için yazılım araçlarını kullanmaktadır ve verileri tekrar geri yüklemek için doğrudan dataların üzerinde çalışmaktadır.

veri-kurtarma-vizyon-bilgisayar

Hangi Faktörler Kurtarma Maliyetini Belirler ?

Antalya Veri kurtarma servisimizde maliyet belirlenirken göz önünde bulundurulması gereken çeşitli faktörler vardır. Ana faktör, güvenli ve etkili bir kurtarma prosedürü sağlamak amaçlı gerekli adımları gerçekleştirmek için yeterli zaman. Diğer faktörler arasında teknoloji araştırması ve geliştirmesi ve gerektiğinde parça veya ekipman ücretleri bulunmaktadır. Bilgisayar kullanıcıları için, bu genellikle biraz karışık fiyatlandırma prosedürleriyle birleştirilen yüksek masraflar anlamına gelir. Antalya konyaaltında bulunan Harddisk kurtarma servisimizdeki tüm çalışmalarımızı teknolojiyi sürekli geliştirme yönünde sürdürmekteyiz ve personellerimiz her biri 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Müşterilerimiz için veri kurtarma sürecinin maliyetini azaltmak için deneyimlerimizi sürekli artırmaktayız ve silinen dosyalarınız veya bilgilerinizin arızalı ve bozuk durumdaki cihazınızıdan geri alınmasını sağlıyoruz.

Veri kurtarma alanımızda temiz oda teknolojisi bulunan ve birden fazla tam hizmet sağlayan lokasyona sahip merkezi Antalya Konyaaltı’nda bulunan tek şirketiz. Firmamız ayrıca usb flash bellek, Ssd harddisk (chip-off) Raid’den veri kurtarma ve harddisk kurtarma hizmetleri de gerçekleştirmektedir. Teknolojideki ilerlemeler sayesinde yüksek başarı oranlarıyla ekonomik sabit disk veri kurtarma hizmetleri sunabiliyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin ani veri kaybı sorunundan bir an önce kurtulabilmeleri için hızlandırılmış seçenekler, Raid veri kurtarma hizmetleri ve diğer gerekli kaynakları sunuyoruz.

Veri Kurtarma Ne Zaman Olabilir ?

Sabit bir sürücü arızası, yanlışlıkla üzerine yazılması, darbe ve sıvı teması veya başka bir nedenden dolayı dosyalar silinirse, profesyonel veri kurtarma personellerimiz sizlere, Antalya Konyaaltı’nda bulunan veri kurtarma merkezimizde yardımcı olmaktadır. Düzelme şansı, arızanın derecesine, (varsa) sorunun oluştuğundan bu zamana kadar geçen sürenin uzunluğuna, cihazın donanımına ve diğer birkaç faktöre bağlı olarak değişebilmektedir. Başarılı bir kurtarma şansını artırmak için, veri kaybı meydana gelir gelmez hemen tüm cihazların gücünü kesmeniz gereklidir. Verileri geri yükleme girişiminde aygıtta herhangi bir yazılım çalıştırmayın, bu durum dosyaların üzerine yazarak ek sorunlara neden olur.

Sabit sürücüleri veya diğer cihazları fiziksel olarak tamir etmeye çalışmayın. Hızlı bir kurtarma planını oluşturmak için servisimizle iletişime geçin. Başarılı bir kurtarma ihtimalleri değerlendirebilir ve verilerinizi güvenli ve etkili bir şekilde kurtarmak için atabileceğiniz adımlarda size rehberlik edebiliriz ve bazı durumlarda, dosyalarınızı çok kısa sürelerde teslim etmek için uzaktan bağlantı sağlayıp ek seçeneklerde sunabiliriz. Veri kaybı yaşanılan durumlarda herhangi bir markadan, medyadan veya işletim sisteminden verilerinizi geri alabiliriz !

Veri Depolama aygıtınızın mantıksal, elektriksel, mekanik veya fiziksel olarak arızalı bir duruma düştüğünde ve özel bilgilerinizin büyük bir kısmı veya tamamı kaybedildiğinde, ”Antalya Veri Kurtarma Servisi” olarak gerekli analiz işlemlerinin sonunda tüm yedeklerinizi geri aktarımlarını %97 başarı oranımızla gerçekleştiriyoruz. Çok çeşitli hizmetler sunuyoruz, arızalı sabit disklerden Raid dizilerinin yeniden yapılandırılmasına ve oluşturulmasına kadar değişiyor.

Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği politikası ön planda tutularak kurtarılmaktadır.

# Data Analiz İşlemleri, Harddisk Kurtarma ve Yedek Aktarım ;
# Harddisk Kurtarma, Sabit Diskler, Dizüstü Sürücüler,
# Harici Diskler, Sunucular, Ağ Depolama Cihazları (NAS) Ekli,
# Kurumsal Veri, Mac Bilgisayarlar, SSD sunucular,
# RAID Diziler, Fotoğraf kurtarma, Ransomware Kurtarma,
# Silinen Dosyaları Kurtarma, Bilgisayar Veri Kurtarma,
# SSD Solid State Disk Kurtarma, Kamera Veri Kurtarma,
# Macbook, İmac Data Recovery, USB Flash Disk Kurtarma,

Sunucu Kurtarma ve Yapılandırma;

En önemli dosyalarınızı ve yedeklerinizi korumak için bazı önlemler alırken, NAS cihazları birçok nedenden dolayı arızalı duruma düşebilmektedir. Bazı durumlarda, güncel bir yedeklemeye erişiminiz olmayabilir ve birden çok sabit sürücü arızası, donanım hatası veya yazılım sorunuyla karşılaştığınızda, hızlı bir şekilde dosyalarınızı geri yüklemek için tam bir veri kurtarma sağlayıcısından yardım almanız gerekebilmektedir.

Hdd Bilgisayarınızda veya sunucularda Raid yapılandırmaları, tüm işletim sistemleri için sunucu kurtarma, dizüstü bilgisayar veri kurtarma, masaüstü bilgisayar harddisk kurtarma, apple macbook veya imac dosya kurtarma, veritabanı, Exchange Server, Sybase, SQL Server yedekleme ve tüm diğerleri de dahil olmak üzere. Hizmetlerimize ek olarak tüm sunucular, exchange sunucuları, posta sunucuları ve sanal makine sunucuları da dahil olmak üzere, fiziksel hasar gören bileşenler, elektrik devre sıkıntıları ve daha fazlasını içeren tüm sorunlar, sabit disk ara birimleri IDE, SAS, PCI-Express SSD, fiber kanal, ATA, EIDE, SATA, eSATA, SCSI, iSCSI, ve tüm diğerleri de dahil olmak üzere tüm bilgilerinizi antalya konyaaltı ofisimizde kurtarabiliriz.

Raid Dizinlerinden Onarım Sonrası Veri Kurtarma;

Bağımsız sürücülerden yedek dizilim (RAID), verileri birden çok sabit sürücü arasında bölen veya çoğaltan bir veri depolama şemasıdır. İlk başlangıçta RAID, arızalı bir bellek biriminde görünmeyen verileri kurtarmak için bir sistem olarak tasarlandı. RAID, veri kaybını önlemenin en güvenli yollarından biridir. ”Veri Kurtarma” alanındaki uzmanlığımız, araştırma ve geliştirme ekibimiz sayesinde tüm veri kayıpları artık kalıcı bir durum olmaktan çıkmaya başlamıştır.

Vizyon Bilgisayar ”Harddisk Veri/Data Kurtarma” ekibimiz Antalya’da tüm RAID seviyelerini ve türlerini kurtarma konusunda deneyimlidir.

Kurtarılabilen Dosya Türleri Nelerdir ?

Kurtarabileceğimiz dosya türlerinin listesi gerçekten çok kapsamlıdır. “Hızlı tarama” ve “Korunmamış” tüm verilerin çeşitli yöntemlerle geri alınmasını sağlamaktayız. Çeşitli yöntemlerle her durumda kullanılabilir ve buradaki listede içeren 300’den fazla dosya türünü tanıyabilir ve geri yükleyebiliriz.

Değerli Müşterilerimiz ; Bilgileriniz sizin için kıymetli ise, teslim edeceğiniz kişi ve firmaları çok iyi seçmelisiniz, Güvenle mümkün olan ve her zaman en yüksek başarı oranını sizlere sunmaktayız.

 

  • Son Eklenenler