Vizyon Bilgisayara Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@vizyonbilgisayarservisi.com

Telefon Numaramız 0850 466 0819

Laptop Ekran Değişimi

Ana Sayfa » Hizmetler » Laptop Ekran Değişimi

Bilgisayar Lcd Ekran Değişim İşlemleri

Fiziksel arıza (çatlaklar, yongalar) veya teknik açıdan uygunsuzluk (kırık ekran) durumunda bir dizüstü bilgisayardaki ekranı değiştirmek gerekebilir. Dizüstü bilgisayar ekranının değiştirilmesi, oldukça uzmanlık ve bilgi gerektiren bir durumdur. Her marka laptop ekran değişimi yapmaktayız. Yedek parçaların çoğu depomuzdan temin edilebilir. Gerekirse, resmi tedarikçilerden değiştirilmek üzere gerekli LCD Ekranı sipariş edebiliriz.

notebook-lcd-ekran-değişimi-antalya

Ekranının değiştirilmesi ne zaman önemlidir?

Monitörde çatlaklar, yanlış görüntü, çizgiler, renkli noktalar ve diğer desenler görünüyorsa, dizüstü bilgisayar ekranını değiştirmeniz gerekir. Bu prosedür, uyumlu bir değiştirme seçecek ve yeni parça için garanti verecek kalifiye teknisyenler tarafından gerçekleştirilmelidir. Servis merkezimizin teknik alanında dizüstü bilgisayardaki ekranı değiştirme işlemlerini yapmaktayız. Dizüstü bilgisayarın köşegeni minimum boyutta değilse, bu tür işleri evde veya müşterinin ofisinde yapılmasını nadiren öneririz. Teknik olarak Lcd ekran değiştirme işlemlerini servis merkezinde yapılması daha doğrudur.

asus-lcd-ekran-değişimi-antalya

Laptop Lcd ekran değişimi ne zaman yapılır ?

Laptopta ekran değişimi servis merkezimizin usta teknisyenleri tarafından stok durumuna göre 2-3 saat içerisinde yapılabilmektedir. Bizimle iletişime geçmenin avantajı, çeşitli dizüstü bilgisayar markalarıyla uyumlu ekranlar (matrisler) için tüm olası seçenekler sunmaya sahip olmamızdır. İşi doğru yapmak neden bu kadar önemli? Gerçek şu ki, bir dizüstü bilgisayarın en kırılgan kısmı ekrandır. Bir dizüstü bilgisayarda matrisin değiştirilmesi, çerçeve veya bağlantılara bağlı olarak birçok özelliğe sahiptir. Matris uygun değilse, görüntü yeterince parlak olmaz ve görme duyunuza zarar verebilirsiniz.

Hatalı bir dizüstü bilgisayar ekranı takmak, tüm dahili sistemin çalışmasını etkileyebilir ve çok farklı sorunlara yol açabilmektedir. Sonuç olarak birçok hata ve lcd ekranın kendisi normalden çok daha kısa sürelerde arızalı duruma düşebilir. Gereksiz problemler istemiyorsanız hizmetimizin uzmanıyla iletişime geçin.

Matrisin, yani ekranın değiştirilmesinin maliyeti üreticinin markasına bağlıdır. Size en uygun seçeneği en uygun fiyata sunup 1 ile 3 yıl arasında kalite garantisi veriyoruz!

  • Çalışmalarımız

  • Son Eklenenler

  • Etiketler

  • Adaptör AMD Anakart Apple Apple Macbook Batarya Bellek BGA Bilgi Koruma Bilgisayar Data Recovery Dizüstü Dizüstü Bilgisayar Tamiri Download Ekran Kartı Full İndir Hafıza Kartı Harddisk Klavye Kurulum Laptop Lcd Ekran Macbook Mac Pro Model Montaj Notebook Nvidia Ofiste Windows Kurulumu Onarım Parallels Desktop Raid Bilgi Kurtarma Samsung SSD SSD Harddisk Tablet Pc Tamir Teknik Servis Veri Kurtarma Windows Yerinde Teknik Destek Ücretisiz İMac İPad яблоко macbook