Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@vizyonbilgisayarservisi.com

Telefon Numaramız 0850 466 0819

Tablet Pc Tamiri

Ana Sayfa » Hizmetler » Tablet Pc Tamiri

Tablet Tamiri

Tablet Tamiri konusunda deneyimli olan firmamızda; Garanti süresini tamamlamış veya garanti dışı kalmış Acer, Asus, Samsung ve Apple İpad tabletlerinizin, anakart, şarj giriş soketi, mikrofon, hoparlör, ses açma-kapama, kamera, home tuşu, power tuşu tamir ve değişim işlemini 6 ay garanti dahilinde ve en uygun fiyat avantajı ile tamir etmekteyiz.
Tabletlerın görüntü aktarma birimi olan LCD ya da Led sistemleri olarak tasarlanmıştır.

Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler, Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir, yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi ortalama 6 ile 12 ay arası değişmektedir. Tablet Ekran Tamir işlemlerinde, ekran arızaları için gerek değişim, gerekse tamiri için Servisimize iletişime geçebilirsiniz.

Tablet Pc Teknik Servis Çözümleri ;

Apple, BlackBerry, Kindle, Android, Other OS, Windows Tablet Pc Servisimiz hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik tablet ve telefon teknik servis hizmeti vermektedir.Teknik servis hizmetlerimiz, tabletlerinizde oluşan donanımsal yada yazılımsal (işletim sistemi arızaları-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi yaşanılan sorunların teknik servis ekibimiz tarafından onarımı yapılmaktadır. Her marka tablet tamiri, tablet yükleme, tablet uygulama kurulumu, tablet oyun yükleme, tablet restore, tablet ekran değişimi, tablet kurulumu, tablet format atma, tablet veri kurtarma gibi hizmetler sunuyoruz.

✓ Servisimize ulaşan cihaza servis kayıt formu açılır.
✓ Kayıt tarihinden itibaren 2-7 gün içerisinde cihazın arızası ve tamir ücreti belirlenir.
✓ Müşteriye cihazın arızası ve fiyatı ile ilgili gerekli bilgiler verilir.
✓ Onay alındıktan sonra cihazların tamir işlemine geçilir.
✓ Cihazlar tamirden sonra test edilir ve teslim edilir.
✓ Cihazınızı bize kargo ile gönderebilirsiniz.

antalya-tablet-pc-teknik-servis

Tablet Tamiri, Onarım ve Yedek Parça ;

Antalya’da tablet tamiri, tablet pil değişimi, dokunmatik ve cam değişimini kaliteli bir hizmet anlayışı çerçevesinde sunarak sizlere çözüm sağlayan Vizyon Bilgisayar’a mutlaka uğrayınız. Tüm tablet bilgisayar tamirlerinin çözüm adresi olarak bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Antalya tablet servisimizde tüm marka tabletlerin servis hizmetlerini vermekteyiz.Tablet Tamiri sadece uzman olan eğitimli teknisyenlerin ve tam donanımlı bir servisin yapabileceği işlemlerdir, firmamıza arızalı olarak gelen tabletleriniz profesyonel ekibimiz tarafından tamir edilir ve en kısa sürede tekrar kullanımınıza sunulur.

✓ Tablet Pc Onarımları
✓ Ekran Değişimi, Kasa Değişimi
✓ Batarya Değişimi, Anakart Onarımı
✓ Sıvı Teması Onarımı, Yazılımsal Sorun Tespiti
✓ İlk Kurulum, Ekran Koruma Jelatini
✓ Aksesuar Onarımı, Şifreleme ve Şifre Kaldırma

Onarım Servisimizde Tablet Pc lerde Spesifik işçilik gerektiren bazı modellerde ve aşırı müdahale görmüş cihazlarda fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir, bu tür durumlarda belirtilen arızaların dışında farklı arızalar ile karşılaşılması durumunda ilave teklif oluşturulmaktadır.

Yukarıda sıraladığımız sorunlar bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cihazlarınız için uygun ekran ile değişimi yapılmaktadır. Bizlere Antalya dışından ulaşıyor iseniz tablet pc‘nizi paketleyerek kargo ile bizlere gönderimini sağlayabilirsiniz.”

  • Son Eklenenler